AFL Fituesi Forex Treguesi

AFL Fituesi Forex Treguesi

6296
0
SHARE

AFL Fituesi Forex Treguarr është një tregues shumë fitimprurës Forex Trading. Nese ju deshironi, ju mund të kombinoni këtë tregues me tregues të tjerë, si dhe për të bërë vendimet tuaja tregtare fortë. Treguesi Fituesi AFL është një tregues teknik që punon në një mjedis treg trending. Ajo mund të përdoret në çdo kohë korniza më e lartë se 15 minutë. Ajo ka rregulla shumë të thjeshta tregtare dhe në qoftë se ju ndiqni atë që ju mund të bëni të holla në mënyrë të vazhdueshme në tregun e Forex.

Fituar para konsistente nga tregu Forex nuk është e vështirë si shumica e njerëzve mendojnë. Ato më të disiplinuar dhe durim të fituar para në këtë industri.

Kur treguesi fituesi AFL është instaluar saktë në platformën tuaj tregtare, Grafiku i juaj duhet të duket si ky:

Kjo është një tregues i pastër teknik. Treguesi Fituesi AFL përbëhet nga histograms me bare kuqe dhe të gjelbër në krye. Ideja është për të blerë kur ju shikoni bare gjelbër në krye të histograms zeza. bare gjelbër janë formuar kur në treg rritet. Ne anen tjeter, ju duhet të shesë kur ju shikoni bare kuqe në krye të histograms zeza. bare kuqe janë formuar kur tregu është poshtë trending.

Blerja Kushtet Duke përdorur tregues fitues AFL.

– Tregut duhet të jetë deri trending.
– Treguesi Fituesi AFL duhet të fillojnë formimin bare gjelbër në krye të Histogram.
– Vendin pozicionin tuaj të gjatë sapo të jenë plotësuar kushtet e mësipërme.
– Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm nën ritëm të ulët të kohëve të fundit.
– Merrni fitimin tuaj kur baret e treguesve fituesi AFL nga ana e kuqe.

Shitja Kushtet Përdorimi fitues AFL.

– Tregut duhet të jetë poshtë trending.
– Treguesi Fituesi AFL duhet të fillojnë formimin bare kuqe në krye të Histogram.
– Vendin pozicionin tuaj të shkurtër sapo të jenë plotësuar kushtet e mësipërme.
– Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm mbi ritëm të fundit të lartë.
– Merrni fitimin tuaj kur baret e treguesve fituesi AFL kthehet e gjelbër.

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

AFL Fituesi Forex Treguesi është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

AFL Fituesi Forex Treguesi siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

A njëjtë me dosjen template (.TPL), nëse ka ndonjë, në File / Open Data Folder / templates.

Si për të instaluar AFL Winner Forex Indicator.mq4?

 • Shkarko AFL Winner Forex Indicator.mq4
 • Copy AFL Winner Forex Indicator.mq4 të Drejtorisë Metatrader tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click mbi AFL Fituesi Forex Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Treguesi AFL Fituesi Forex Indicator.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr AFL Winner Forex Indicator.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Klikoni lidhjen më poshtë për Shkarko:
AFL Winner

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje