Ahoora oshilator Forex Treguesi

Ahoora oshilator Forex Treguesi

2676
0
SHARE

Ahoora oshilator Forex Treguesi është një tregues momentum bazë tregtare dhe mund të përdoret vetëm për të marrë vendime profitabile tregtare. Ju mund të bëjë atë një trend pas tregues, duke marrë tregton vetëm në drejtim të prirje. Duke marrë tregton në drejtim të prirje do të rrisë probabilitetin tuaj për të fituar. Ky tregues është projektuar në mënyrë të tillë që të mund të përdoret për të tregtisë në korniza të shumta kohore.

Kur ju instaloni tregues Ahoora oshilator në platformën tuaj tregtare, Grafiku i juaj duhet të duket si ky:

Ahoora oshilator është një oshilator që është në dritare tregues. Ahoora oshilator tregues ndryshon ngjyra e saj si për trendin e tregut. Kur tregu është bullish ky tregues është e gjelbër dhe kur tregu është bearish ky tregues është e kuqe. Të jenë të kujdesshëm me prirje të mëdha të tregut. Ju gjithmonë duhet të bëni të sigurtë që ju nuk e tregtisë kundër trendit të madh të tregut. Edhe pse ky tregues mund të përdoret në çdo afati kohor unë preferoj të përdorin atë në M15, H1, dhe H4.

Blerja Kushtet Përdorimi Ahoora oshilator.

Tregut duhet të jetë deri trending.
Tregu i duhen kërcim nga ritëm të ulët të kohëve të fundit.
Treguesi Ahoora oshilator duhet të jetë e gjelbër.
Vendin pozicionin tuaj të gjatë, kur të gjitha kushtet e mësipërme janë plotësuar.
Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm nën ritëm të ulët të kohëve të fundit.
Merrni fitimin tuaj, kur Ahoora oshilator kthen të kuqe.

Shitja e Kushtet Përdorimi Ahoora oshilator.

Tregut duhet të jetë poshtë trending.
Tregut duhet të bie nga ritëm të fundit të lartë.
Treguesi Ahoora oshilator duhet të jetë i kuq.
Vendin pozicionin tuaj të shkurtër, kur të gjitha kushtet e mësipërme janë plotësuar.
Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm mbi ritëm të fundit të lartë.
Merrni fitimin tuaj, kur Ahoora oshilator bëhet e gjelbër.

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

Ahoora oshilator Forex Treguesi është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Ahoora oshilator Forex Treguesi siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

A njëjtë me dosjen template (.TPL), nëse ka ndonjë, në File / Open Data Folder / templates.

Si për të instaluar Ahoora oshilator Forex Indicator.mq4?

 • Shkarko Ahoora oshilator Forex Indicator.mq4
 • Copy Ahoora oshilator Forex Indicator.mq4 për Metatrader dosjen tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click mbi Ahoora oshilator Forex Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Treguesi Ahoora oshilator Forex Indicator.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr Ahoora oshilator Forex Indicator.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Klikoni lidhjen më poshtë për Shkarko:
Ahoora oshilator

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje