Auto Trade Forex Treguesi Fusion

Auto Trade Forex Treguesi Fusion

4394
0
SHARE

Auto Trade Forex Treguesi Fusion është një tregues i lirë i cili në fakt pothuajse vepron si një robot, me dallimin e vetëm se ajo nuk ka vendosur rendin, pavarësisht duke ju dhënë sinjalin për të vendosur urdhra.

Auto Trade Fusion Treguesi tregon një shumë informacione të rëndësishme për tregtari. Ajo tregon tregtarët kur të zhvillohet një mënyrë, niveli në të cilin për të vendosur rendin, dhe gjithashtu ju tregon nivelin e vendeve në të cilat ndalesa juaj duhet të jetë. Ajo tregon të dhënat në një shumë të lehtë për të kuptuar sjellje të tillë që edhe një fillestar Forex është në gjendje të përdorin treguesin.

Fik. një shfaqje e sinjaleve tregues Auto Trade Fusion.

Ju në fakt mund të shihni se çfarë është shfaqur me treguesin e Auto Trade Fusion duke shikuar në të mësipërm foto. Duke filluar nga këndin e majtë, ka informacioni i tregut. Informacioni i shfaqur i tregut përfshin: monedhë llogari (monedha që ju përdorni për llogarinë tuaj; e.g. ju mund të ketë 2000 Dollarë në llogarinë tuaj), Bilanci i llogarisë, Llogaria diferencë pa pagesë, përhapja e monedhës, levave dhe shifra.

Më poshtë informacionin e tregut ka një tjetër hapësirë ​​që është vendosur në mes të dy vija me pika të bardha. Ky është vendi në të cilën pika e hyrjes urdhri është treguar. Ajo tregojnë në çfarë niveli (çmimi i tregut) për të vendosur rendin, çfarë lloji i rendit, niveli i synuar (të marrë fitim; e.g. @ 1,11045), niveli i ndaluar (ndalo humbjen; e.g. @ 1,11545). Nëse treguesi Auto Trade Fusion zbulon asnjë shenjë për ndonjë sinjal kjo zonë do të jetë bosh si si për foto më lartë. Nëse kjo zonë është bosh, atëherë tregtari nuk duhet të zhvillohet një mënyrë, ai duhet më tepër të lëvizni nëpër afatet kohore për të parë nëse ka ndonjë, ku treguesi ka një sinjal. Nëse asnjë, atëherë tregtari duhet të shikoni për një palë të monedhës apo të presë për një sinjal në të njëjtën palë të monedhës.

Nëse ju shikoni në këndin e sipërm të djathtë, ju do të kuptojë se ka disa kohë që është shfaqur aty. Kjo është kohëzgjatja se qiri aktuale duke u formuar do të marrë për përfundimin në mënyrë që një qiri mund të formohet. Kryesisht kur një sinjal shfaqet atëherë ju duhet të prisni për qiri e ardhshëm për të formuar dhe pastaj ju hapni Pozita tuaj. prandaj, ju duhet të shikoni në këtë kohë.

pavarësisht nga, vetëm duke ju dhënë një sinjal, treguesi gjithashtu tërheq vijë në nivele të ndryshme të interesuara (pika e hyrjes, niveli i ndaluar, Niveli i synuar / marrë fitim). Niveli i hyrjes është treguar edhe nga çmimi i tregut duke u mbyllur në një kuti vetëm në vijën e nivelit të hyrjes. Gjithashtu në rast se ju nuk jeni afër ose ju nuk janë të përqëndruar në treg, ka një tingull alarm dhe pop up kuti që është projektuar për të njoftimit ju.

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

Auto Trade Forex Treguesi Fusion është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Auto Trade Forex Treguesi Fusion siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

A njëjtë me dosjen template (.TPL), nëse ka ndonjë, në File / Open Data Folder / templates.

Si për të instaluar Auto Trade Forex Fusion Indicator.mq4?

 • Shkarko Auto Trade Forex Fusion Indicator.mq4
 • Copy Auto Trade Forex Fusion Indicator.mq4 të Drejtorisë Metatrader tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click mbi Auto Trade Forex Fusion Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Treguesi Auto Trade Forex Fusion Indicator.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr Auto Trade Forex Fusion Indicator.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Klikoni lidhjen më poshtë për Shkarko:
Auto Trade Fusion

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje