tmerrshëm Signal

tmerrshëm Signal

3817
0
SHARE

Awesome_Signal - Extended mbresëlënës - : Treguesit porosi për MT4
This is only extension of the standard indicator Awesome. Çfarë është ndryshuar: 1. A signal line is drawn. 2. Option of setting quick, slow and signal lines (for analyzing …
Hello. There is a very good indicator: Awesome_Signal – Extended Awesome ‘Awesome_Signal – Extended AwesomeThis indicator is a very good momentum type indicator and much …
Awesome Signal Alert B v2 macd osmax BandsBandwidth BBands Stop v1 Bezier orig … Awesome Signal Alert. This is the Awesome Signal Alert indicator. (Përshkrimi vjen së shpejti!)

 

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

Awesome Signal is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Awesome Signal provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Awesome Signal.mq4?

 • Download Awesome Signal.mq4
 • Copy Awesome Signal.mq4 to your Metatrader Directory / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click on Awesome Signal.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Indicator Awesome Signal.mq4 is available on your Chart

How to remove Awesome Signal.mq4 from your Metatrader 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Forex Treguesit Shkarko poshtë:

Awesom Signal

SHARE
Previous articleBBflat sw
Artikulli tjetërAMA shpat

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje