Borders Forex Treguesi

Borders Forex Treguesi

5730
0
SHARE

Borders Forex Treguesi është një sistem që ka potencial për të përmirësuar aftësitë tuaja të përditshme. Treguesi Borders është shumë e thjeshtë për të kuptuar dhe kjo është përdorues miqësore, si dhe. Ajo mund të përdoret nga tregtarët pro si dhe nga newbies. Ky tregues ju lejon të ndjekë trendin e tregut, derisa ajo ekziston. Dhe ai do t'ju japë paralajmërim të hershëm të prapësimit prirje. Bukurinë e këtij treguesi tregtare është ajo mund të përdoret për të tregtisë për ndonjë kuadër kohor, dhe me çdo palë të monedhës.

Investment është shikuar si bari në rritje në pemë kështu është që ju tregtimit. Ju duhet të ketë atë nivel durim të presin për sinjalet e duhura. Nëse ju jeni të padurueshëm dhe nuk kanë asnjë disiplinë, ky sistem nuk do të punojë për ju dhe ju kurrë nuk do të bëhet një tregtar i suksesshëm nëse ju të ndryshojë mënyrën që ju mendoni dhe të veprojë.

Kur treguesi kufitare është instaluar në platformën tuaj tregtare, Grafiku i juaj duhet të duket si ky:

tregues Borders është një tregues teknik. Treguesi Kufijtë përbëhet nga dy bare të nivelit që ndryshon vendin e saj si për drejtimin e tregut. Kur tregu është trending lart baret bardhë janë mbi bare kafe dhe kur tregu është poshtë trending bare bardha janë nën bare kafe. Rregulli është i thjeshtë kur këto bare ngjyra të ndryshme ndryshojnë pozicionin e tyre është koha për të blerë ose shitur.

Blerja Kushtet Përdorimi tregues Borders.

– Tregut duhet të jetë deri trending.
– Bare kafe duhet të zhduken dhe baret e bardhë duhet të formojnë.
– Vendin pozicionin tuaj të gjatë sapo të jenë plotësuar kushtet e mësipërme.
– Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm nën ritëm të ulët të kohëve të fundit.
– Merrni fitimin tuaj kur bare kafe dalë mbi bare bardhë.

Shitja Kushtet Duke përdorur tregues Borders.

– Tregut duhet të jetë poshtë trending.
– Bare kafe duhet të fillojë për të formuar mbi bare bardhë.
– Vendin pozicionin tuaj të shkurtër sapo të jenë plotësuar kushtet e mësipërme.
– Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm mbi ritëm të fundit të lartë.
– Merrni fitimin tuaj kur baret bardhë të dalë mbi bare kafe.

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

Borders Forex Treguesi është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Kufijtë Forex Treguesi siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

A njëjtë me dosjen template (.TPL), nëse ka ndonjë, në File / Open Data Folder / templates.

Si për të instaluar Borders Forex Indicator.mq4?

 • Shkarko Borders Forex Indicator.mq4
 • Copy Borders Forex Indicator.mq4 për Metatrader dosjen tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click mbi Kufijve Forex Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Treguesi Borders Forex Indicator.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr Borders Forex Indicator.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Klikoni lidhjen më poshtë për Shkarko:
Borders

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje