Forca e monedhës Forex Treguesi Meter

Forca e monedhës Forex Treguesi Meter

2893
0
SHARE

Forca e monedhës Forex Treguesi Meter merr RSI (Index Forca Relative) Vlerat nga katër instrumente të ndryshme të zgjedhjes suaj dhe tregon ato në dritare.

Features

1) Aftësia për të vendosur ngjyra me porosi dhe stilet për çdo instrument.
2) Displays ngjyrë etiketat për identifikimin e instrumentit.
3) Ju mund të rregullojë periudhë dhe çmimin e aplikuar.
4) Mbështet të gjitha llojet e tregjeve (Forex, Commodities, Tregues, Monedhat kripto etj).

Kontributet
instrOne – instrument 1.
instrTwo – instrument 2.
instrThree – instrument 3.
instrFour – instrument 4.
ColorOne – instrument 1 ngjyrë.
colorTwo – instrument 2 ngjyrë.
colorThree – instrument 3 ngjyrë.
colorFour – instrument 4 ngjyrë.
indicatorPeriod – periudha tregues.
appliedPrice – treguesi i çmimeve aplikuar.

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

Forca monedhë Meter Forex Treguesi është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Forca monedhë Meter Forex Treguesi siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si për të instaluar Forca Currency Meter Forex Indicator.mq4?

 • Forca Shkarko Currency Meter Forex Indicator.mq4
 • Kopjoni Forca Currency Meter Forex Indicator.mq4 të Drejtorisë Metatrader tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në fuqinë Currency Meter Forex Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Forca Treguesi Currency Meter Forex Indicator.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr Forca Currency Meter Forex Indicator.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Forex Treguesit Shkarko poshtë:
Forca monedhës Meter

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje