Fx Smooth Forex Treguesi

Fx Smooth Forex Treguesi

5679
0
SHARE

Fx Smooth Forex Treguesi është një tregues teknik dizajnuar me porosi. Ky mjet përbëhet nga një linjë zigzag që shfaqet në dritaren tregues. Ajo është shumë e lehtë për të tregtuar me të. Ky tregues e bën më të lehtë të kuptoj se trendin e tregut. Ajo filtron trendin në mënyrë që ju nuk do të merrni humbur me valët luhatshme të tregut. Ajo mund të përdoret për të tregtisë në të dy trending dhe tregun anash por tregu trending gjithmonë është e preferuar. Ajo mund të përdoret në çdo kohe, por ju duhet të mbani në mend se tendencat janë më të qarta në korniza më të larta kohore relativisht se në korniza kohore më të ulëta.

Nëse jeni të tregtimit në kohë të vogël korniza me tregues FxSmooth, shmangur tregtare gjatë ngjarjeve të lajmeve ndikim të lartë për shkak se tregu ndonjëherë janë aq të paparashikueshme gjatë ngjarjeve të tilla themelore që pozicioni juaj merr larë larg ose mënyrë. Pra, mënyra më e mirë për të shmangur gjendjen e tillë është duke mos tregtare gjatë lajmeve të lartë të ndikimit.

Kur ju shkarkoni tregues FxSmooth ju merrni pesë fotografi të ndryshme. Çdo tregues është përdorur për palë të monedhës përkatëse. Ka katër grupe të ndryshme të FxSmooth treguesve për EUR / USD, GBP / USD, USD / JPY dhe USD / CHF. Megjithatë ju mund të përdorë gjithashtu edhe këta tregues në çdo palë të monedhës që nga formula mbetet e njëjtë edhe kur ndryshimet e palë të monedhës.

Kur Fxsmooth është e ngarkuar të saktë në platformën tuaj tregtare tabelë juaj duhet të duket si ky:

Ideja kryesore e përdorimit tregues FxSmooth ju po blini kur ju shohin vijën e gjelbër dhe shesin kur të kuqe. Është shumë recommened që ju të tregtisë në drejtim të prirje sesa marrë kundër tregton prirje. Ju keni shanset më të mira për të fituar një tregti kur ju ndiqni trendin. tregton prirje Counter janë mjaft të rrezikshme që tregu mund të vazhdojë të lëvizë në drejtimin e saj origjinale në çdo kohë, por për të fituar një prirje kundër tregtisë së tregut duhet të kthehet drejtimin e saj e cila është gjë e vështirë për të parashikuar. Çdokush mund të them se tregu do të shkojnë deri në një treg deri trending por vetëm pak njerëz mund të them kur tregu ndryshon drejtimin e saj.

Ta themi thjesht, gjithmonë të tregtisë në drejtim të prirje. Ju keni më shumë shanset e suksesit.

Blerja Kushtet Përdorimi FxSmooth Treguesi.

– prirje dominuese në kuadrin tuaj kohë duhet të jetë deri.
– Prisni për tregues FxSmooth të gjelbër.
– Vendin ndaluar tuaj vetëm nën ritëm të ulët të kohëve të fundit.
– Të marrë fitim kur treguesi FxSmooth kthen të kuqe.

Shitja e Kushtet Përdorimi FxSmooth Treguesi.

– prirje dominuese në kuadrin tuaj kohë duhet të jetë poshtë.
– Prisni për tregues FxSmooth të kuqe.
– Vendin ndaluar tuaj vetëm mbi ritëm të fundit të lartë.
– Të marrë fitim kur treguesi FxSmooth bëhet i gjelbër.

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

Fx Smooth Forex Treguesi është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Fx Smooth Forex Treguesi siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

A njëjtë me dosjen template (.TPL), nëse ka ndonjë, në File / Open Data Folder / templates.

Si për të instaluar Fx Smooth Forex Indicator.mq4?

 • Shkarko Fx Smooth Forex Indicator.mq4
 • Copy Fx Smooth Forex Indicator.mq4 të Drejtorisë Metatrader tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click mbi Fx Smooth Forex Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Treguesi Fx Smooth Forex Indicator.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr Fx Smooth Forex Indicator.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Klikoni lidhjen më poshtë për Shkarko:
FxSmooth

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje