HarmonikManual Forex Metatrader Treguesi

HarmonikManual Forex Metatrader Treguesi

14360
0
SHARE

Ky tregues do të tregojë emrin e modelit, duke e vendosur pikë XABCD dorë dhe do të kërkojë të ardhshëm potencial Prapësimi Zone (PRZ) automatikisht.

Kjo ide u botua së pari nga Snorm si tregues DavincisKiss. Unë kam modifikuar harmonik Ratios.mq4 nga alltraders, dhe shtoi më shumë komandën që nevojiten.
 

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

HarmonikManual Forex Metatrader Treguesi është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

HarmonikManual Forex Metatrader Treguesi siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si për të instaluar HarmonikManual Forex Metatrader Indicator.mq4?

 • Shkarko HarmonikManual Forex Metatrader Indicator.mq4
 • Copy HarmonikManual Forex Metatrader Indicator.mq4 për Metatrader Drejtorisë tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click mbi HarmonikManual Forex Metatrader Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Treguesi HarmonikManual Forex Metatrader Indicator.mq4 është në dispozicion në grafikun tuaj

Si për të hequr HarmonikManual Forex Metatrader Indicator.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-

Forex Treguesit Shkarko poshtë:
HarmonikManual

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje