PerkyAstrend1 Forex Treguesi

PerkyAstrend1 Forex Treguesi

4247
0
SHARE

PerkyAstrend1 Forex Treguesi është një sistem i tmerrshëm tregtare me të cilën ju mund të ndërtuar shumë strategji. Ajo është sistemi, por strategjia mund të jenë tuajat. Dy njerëz mund të tregtisë me të njëjtin sistem, por strategjia e tyre mund të jenë të ndryshme. Edhe pse dy njerëz përdorin të njëjtin sistem, por të ndaluar dhe objektiv niveli i tyre mund të ndryshojnë, mënyra se si ata menaxhojnë pozita e tyre mund të ndryshojnë, dhe periudha e tyre mbajtjes mund të ndryshojnë, si dhe.

PerkyAstrend1 përmban asgjë më shumë se pika blu dhe të kuqe që shfaqen nën dhe mbi Listat. Gjeneruesit kryesore sinjal i këtij sistemi Forex tregtare janë këto pika. PerkyAstrend1 kryen edhe në të dy trending dhe variojnë treg, por kur tregu janë shumë të paqëndrueshme dhe luan brenda gamë shumë të ngushtë, ky sistem nuk do të funksionojë në mënyrë efektive. Prandaj, ju duhet të shikoni për çifte të tilla të cilat janë ose trending, ose duke filluar në një mënyrë të kuptueshme. Kur çmimi luhatet në një rreze të ngushtë e çmimit për kohë të gjatë, çifte të tilla janë zakonisht të pavlefshme të tregtisë.

Nëse ju dëshironi të tregtisë me PerkyAstrend1 në korniza të vogla kohore, ju duhet të shmangin tregtare gjatë ngjarjeve tepër të paqëndrueshme të lajmeve si NFP, Vendimi i normës së interesit, etj. Zgjidhni ato llojet e palë të monedhës të cilat janë gradualisht duke bërë përparim në një drejtim të caktuar që nga tendencat e tilla janë shumë më të besueshme.

Kur PerkyAstrend1 është e ngarkuar të saktë në platformën tuaj tregtare tabelë juaj duhet të shohim si kjo:

Siç mund ta shikoni më lartë janë vetëm dy lloje të dots; kuqe dhe blu. Ju duhet të marrin vendime tuaja tregtare bazuar në këto dy pika. Blej kur ju shihni pika blu dhe shesin kur ju shihni pika të kuqe.

Blerja Kushtet Duke përdorur sistemin PerkyAstrend1.

Shiko për dots blu në tabelë.
Të hapur pozicion të gjatë, kur ju shihni blu dot.
Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm nën ritëm të ulët të kohëve të fundit.
Marrë fitimet tuaja kur ju shihni kuqe dot.

Shitja Kushtet Përdorimi PerkyAstrend1.

Shiko për pika të kuqe në tabelë.
Të hapur pozicion të shkurtër, kur ju shikoni një pikë të kuqe.
Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm mbi ritëm të fundit të lartë.
Marrë fitimet tuaja kur ju shikoni një pikë blu.

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

PerkyAstrend1 Forex Treguesi është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

PerkyAstrend1 Forex Treguesi siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

A njëjtë me dosjen template (.TPL), nëse ka ndonjë, në File / Open Data Folder / templates.

Si për të instaluar PerkyAstrend1 Forex Indicator.mq4?

 • Shkarko PerkyAstrend1 Forex Indicator.mq4
 • Copy PerkyAstrend1 Forex Indicator.mq4 për Metatrader dosjen tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click mbi PerkyAstrend1 Forex Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Treguesi PerkyAstrend1 Forex Indicator.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr PerkyAstrend1 Forex Indicator.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Klikoni lidhjen më poshtë për Shkarko:
PerkyAsctrend1

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje