Super alegorik Forex Sistemit

Super alegorik Forex Sistemit

870
0
SHARE

Super alegorik Forex Sistemit është një prirje sistem pas që mund të përdoret në kohë korniza më e lartë se 5 minutë. Thjeshtësia është është pjesa më e mirë. Sinjalet e gjeneruara është lehtësisht e kuptueshme. Ky sistem tregtare është e dobishme për amator, si dhe tregtarët e ekspertëve. Ajo është shumë fitimprurës. Ajo është testuar përsëri në një treg të jetojnë dhe të gjeneruar rezultate shumë mbresëlënëse. Atje jane 5 Treguesit teknike në këtë sistem tregtar Forex. Tre treguesit janë në dritaren kryesore tabelë, ndërsa dy të tjerët janë në dritare tregues.

Kur sistemi Super alegorik Trading është i instaluar në mënyrë të përshtatshme në platformën tuaj tregtare, Grafiku i juaj duhet të duket si ky:

– adaptive alegorik

Adaptive alegorik është vijë me pika që ju mund të shihni më sipër dhe poshtë në tabelë tregut. Ka dy versione të tregues alegorik Adaptive në këtë sistem tregtar. Ky tregues është një nga treguesit kryesorë gjenerator sinjal të sistemit Super alegorik Trading. Kur treguesi alegorik Adaptive duket mbi çmimin e tregut, kjo është një sinjal blej dhe kur treguesi adaptive alegorik shfaqet nën nivelin e tregut, kjo është një sinjal të shitur.

– HeikenAshi

HeikenAshiindicator është asgjë më shumë se një lloj i veçantë i qiri. Kjo është një formë mesatarisht i qiri. OHLC e saj janë të bazuara në mesataret e qirinj të mëparshme.

– Adaptive alegorik histo

Kjo është Histogram që ju mund të shihni në dritare tregues. Ky Histogram përbëhet nga bare kuqe dhe të bardhë. Bare e kuqe tregojnë shitjen dhe baret bardhë tregojnë blerjen.

– Bar thellë

tregues të thellë Bar është i ngjashëm me Adaptive Parablichisto sepse ai gjithashtu përbëhet nga histograms që janë të kuqe dhe të bardhë.

Blerja Kushtet Duke përdorur Super alegorik Trading.

Tregut duhet të jetë mbi alegorik Treguesi i Adaptive.
Adaptive alegorik Histoindicator duhet të formojnë bare bardhë.
Treguesi i Deep Bar duhet të formojnë bare bardhë.
Të HeikenAshibars duhet të jetë e bardhë.
Vendin pozicionet tuaja të gjata sa më shpejt që të jenë plotësuar kushtet e mësipërme.
Merrni fitimin tuaj kur treguesi alegorik Adaptive duket mbi tregun.

Shitja e Kushtet Duke përdorur Super alegorik Trading.

Tregut duhet të jetë nën alegorik Treguesi i Adaptive.
Adaptive alegorik Histoindicator duhet të formojnë bare kuqe.
Treguesi i Deep Bar duhet të formojnë bare kuqe.
Të HeikenAshibars duhet të jenë të kuqe.
Vendin pozicionet tuaj të shkurtër sapo të jenë plotësuar kushtet e mësipërme.
Merrni fitimin tuaj kur treguesi alegorik Adaptive shfaqet më poshtë treg

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

Super alegorik Forex Sistemit është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Super alegorik Forex Sistemit siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

A njëjtë me dosjen template (.TPL), nëse ka ndonjë, në File / Open Data Folder / templates.

Si për të instaluar Super alegorik Forex System.mq4?

 • Shkarko Super alegorik Forex System.mq4
 • Copy Super alegorik Forex System.mq4 për Metatrader dosjen tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click mbi Super alegorik Forex System.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Treguesi Super alegorik Forex System.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr Super alegorik Forex System.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Klikoni lidhjen më poshtë për Shkarko:
Super alegorik Trading

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje