Ticker Trail

Ticker Trail

8366
0
SHARE

 

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

Ticker Trail is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Ticker Trail provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Ticker Trail.mq4?

 • Download Ticker Trail.mq4
 • Copy Ticker Trail.mq4 to your Metatrader Directory / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click on Ticker Trail.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Indicator Ticker Trail.mq4 is available on your Chart

How to remove Ticker Trail.mq4 from your Metatrader 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Forex Treguesit Shkarko poshtë:

TickerTrail

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje