Woodies LNX Forex Treguesi

Woodies LNX Forex Treguesi

5064
0
SHARE

Woodies LNX Forex Treguesi mund të përdoret si një tregues konfirmim, por ajo nuk mund të përdoret një tregues gjenerator sinjal vetëm. mirë, këtu ju mund të nuk nuk do të thotë që ju të vërtetë nuk mund të. Ju ende mund të mbështetet plotësisht në këtë tregues, por që mund të ju lënduar disa herë. Ky mjet është i përshtatshëm për të kapur vrullin afat shumë të shkurtër të tregut në vend se të hipur të gjithë trendin. Ndonjehere, ky tregues mund të përdoret për Scalping, por ajo është e deri tek ju në atë afat kohor që e përdorin atë.

mendoj, në qoftë se ju përdorni këtë tregues në tabelë të përditshme, ju mund të mbajnë pozicione tuaj për disa ditë, por në qoftë se ju përdorni atë në tabelë 5-minuta, ju mund të mbajë për disa minuta ose orë. Kur ju instaloni tregues Woodies LNX në platformën tuaj tregtare, Grafiku i juaj duhet të duket si ky:

Ky tregues përbëhet nga një oshilator kuqe, një Histogram, dhe blu / bare kuqe. Të tregues lëviz në rangun e -300 në 300. Kur Histogram dhe oscillators janë në territor pozitiv, kjo është një tregues i tregut deri trending dhe ju duhet të jetë vetëm blerja në ato skenare dhe kur treguesi LNX Woodies është në territor negativ, ju duhet të kërkoni për pozita të shkurtër vetëm.

Dhe ju duhet të shikoni në baret mesatare e linjës të cilat janë të gjelbër dhe të kuqe. Kur ju shihni bare kuqe, kjo është një tregues i tregut deri prirje dhe ju duhet të blejnë dhe ju duhet të shitur kur ju shikoni seri e bare kuqe.

Blerja Kushtet Përdorimi Woodies LNX Treguesi.

– Tregut duhet të jetë deri trending.
– Oshilator kuqe e treguesit duhet të jetë në territor pozitiv.
– Të histograms e treguesit duhet të jetë në territor pozitiv.
– Baret e treguesit duhet të jetë e gjelbër.
– Vendin pozicionin tuaj të gjatë sapo të jenë plotësuar kushtet e mësipërme.
– Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm nën ritëm të ulët të kohëve të fundit.
– Merrni fitimin tuaj kur histograms zhytet në territor negativ.

Shitja e Kushtet Përdorimi Woodies Treguesi.

– Tregut duhet të jetë poshtë trending.
– Oshilator kuqe e treguesit duhet të jetë në territor negativ.
– Të histograms e treguesit duhet të jetë në territor negativ.
– Baret e treguesit duhet të jenë të kuqe.
– Vendin pozicionin tuaj të shkurtër sapo të jenë plotësuar kushtet e mësipërme.
– Vendin ndaluar humbjen tuaj vetëm mbi ritëm të fundit të lartë.
– Merrni fitimin tuaj kur histograms rritet në territor pozitiv.

Forex Treguesit Shkarko – Udhëzime

Woodies LNX Forex Treguesi është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Woodies LNX Forex Treguesi siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

A njëjtë me dosjen template (.TPL), nëse ka ndonjë, në File / Open Data Folder / templates.

Si për të instaluar Woodies LNX Forex Indicator.mq4?

 • Shkarko Woodies LNX Forex Indicator.mq4
 • Copy Woodies LNX Forex Indicator.mq4 për Metatrader dosjen tuaj / ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Klienti tuaj Metatrader
 • Zgjidhni Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click mbi Woodies LNX Forex Indicator.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose shtypni OK
 • Treguesi Woodies LNX Forex Indicator.mq4 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr Woodies LNX Forex Indicator.mq4 nga Metatrader tuaj 4 tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Klienti tuaj Metatrader
 • Right click në Chart
 • “Lista e treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Download Metatrader 4 Platforma Trading:

 • falas $30 Për të filluar tregtare Menjëherë
 • No Depozitave Required
 • Kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj
 • Nuk Kushtet e fshehur

XM-no-depozitë bonus-
Klikoni lidhjen më poshtë për Shkarko:
Woodies LNX

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje